INTERNET JEST FAJNY

Wspieram biznes w Internecie!

20 grudnia 1991 roku Polska została podłączona do Sieci Internet. Nikt wtedy nie spodziewał się, że to wydarzenie wpłynie na życie prawie każdego człowiek w Polsce.  1 kwietnia 2000 roku czyli niespełna 9 lat później, założyłem ABBOZZO AGENCJA INTERAKTYWNA i pomagam firmom być widocznym w Internecie. Jeśli rozpoczynasz lub prowadzisz biznes to jesteś skazany na obecność w Sieci. Skontaktuj się ze mną i skorzystaj z mojego doświadczenia.

Piotr Jaworski
map

Nowoczesna strona internetowa

W Abbozzo AI projektujemy responsywne nowoczesne strony internetowe na silniku WordPres, którego używa 39% stron internetowych w Sieci

YouTube

W Abbozzo AI pomagamy  w tworzeniu treści na YouTube oraz wspieramy przy zakładaniu kanału w serwisie YouTube

Materiały drukowane

W Abbozzo AI  doradzimy i pomożemy stworzyć materiały drukowane: wizytówki, ulotki lub inne

Social Media

W Abbozzo AI wesprzemy  Cię w prowadzeniu kanałów w Social Mediach

kompletna obsługa małych firm

Czym się zajmujemy w Abbozzo AI?

Strony internetowe

W naszej Agencji Interaktywnej projektujemy i wdrażamy nowoczesne strony internetowe oparte na systemie którego używa 39% stron w Sieci Internet a nazywa się WordPress.

YouTube

Pomagam w uruchomieniu kanału na YouTube oraz przy tworzeniu materiałów filmowych. Posiadam zgrana ekipę realizującą ciekawe zlecenia których część można zobaczyć na naszym kanale youTube.

Social Media

W Abbozzo Agencja Interaktywna pomagamy założyć i prowadzić profil firmowey w Social Media.

Social Media

W Abbozzo Agencja Interaktywna pomagamy kierować potencjalnych klientów do Twojej firmy poprzez marketing internetowy w formie SEO, SEM i płatnych kampanii marketingowych.