Dlaczego prowadzę firmę od 2000 roku?

  1. Ponieważ ludzie szukają takich firm jak Twoja w internecie!
  2. Ponieważ według badań masz 5 sekund na wywołanie dobrego wrażenia!
  3. Ponieważ wiem co widzą na Twojej stronie www, Facebooku, YouTube potencjalni kliencie!​

Cześć, nazywam się Piotr Jaworski.

Firmę ABBOZZO założyłem 1 kwietnia 2000 roku, ponieważ chciałem pomagać ludziom rozpoczynać przygodę z Internetem.

Początkowo zajmowałem się tylko sprzedażą miejsca na strony www oraz tworzeniem stron www dla klientów. W czasach gdy Internet działał na modemach telefonicznych, a każda minuta połączenia kosztowała sporo pieniędzy, projektowanie szybkich i czytelnych stron www było bardzo ważne.

Nawyki z tamtych czasów pozostały u mnie do dzisiaj i staram się tworzyć czytelne i proste strony i serwisy www.

Pomagam także tworzyć spójny i profesjonalny wizerunek firmy w Internecie. Tak, aby twój potencjalny klient w internecie wiedział, że znalazł dokładnie Twoją firmę lub markę.

Jednak zanim powstanie Twoja pierwsza strona internetowa, Fanpage lub kanał na YouTube samodzielnie musisz samodzielnie wykonać pierwszy krok.

Ten pierwszy krok to zapisanie sobie na kartce papieru lub w dokumencie edytora tekstu kilku zdań opisujących to, co oczekujesz po pojawieniu się w Internecie.

Niestety tylko Ty wiesz jaki cel chcesz osiągnąć, pojawiając się w globalnej sieci.

Jeśli jednak siedzisz już kilka minut nad czystą kartką i nie bardzo masz pomysł co napisać, zadzwoń do mnie. Porozmawiamy chwilę i zadam Ci kilka pytań, a Ty sobie zanotujesz odpowiedzi i zrobisz ten pierwszy krok.

Ten, kto zaczyna chodzić samodzielnie po nowym terenie, traci sporo czasu na jego poznawanie, dlatego warto korzystać z doświadczenia przewodników, aby nie tracić czasu na wspinanie się samemu pod górę, gdy obok jest sprawdzona ścieżka.

Oczywiście, jeśli wolisz sam zdobywać szczyty i uczyć się na własnych błędach to szanuję to bardzo i w razie potrzeby jestem pod telefonem, gdyby jednak trzeba było podrzucić „tlen” do któregoś obozu adaptacyjnego.

Polecane wpisy