Jak dodać zawartość i strony do swojej witryny WordPress

Strony to esencja Twojej witryny. Trudno wyobrazić sobie witrynę bez żadnych stron, prawda?

Z technicznego punktu widzenia strona internetowa to po prostu dokument w sieci. Nie różni się zbytnio od tradycyjnego dokumentu programu Word, poza tym, że zawiera elementy marki witryny, takie jak nagłówek i stopka.

Strony internetowe można łatwo tworzyć w WordPress. Ale zanim przejdziemy do instrukcji, omówmy, jakie strony należy utworzyć w pierwszej kolejności.

Dla większości witryn niezbędne są następujące strony:

  1. Strona główna – to pierwsza strona, którą odwiedzają odwiedzający Twoją witrynę
  2. O stronie (O firmie) – strona wyjaśniająca, o czym jest Twoja witryna
  3. Strona kontaktowa – strona umożliwiająca odwiedzającym kontakt z Tobą
  4. Strona bloga – lista Twoich najnowszych postów na blogu; jeśli nie planujesz blogowania, możesz użyć strony bloga jako miejsca na wiadomości i ogłoszenia dotyczące Twojej firmy
  5. Strona usług – jeśli budowana witryna internetowa jest przeznaczona dla firmy, użyj tej strony, aby zaprezentować swoje usługi
  6. Strona sklepu – dla firm, które chcą uruchomić sklep eCommerce

Wiele z powyższych stron będzie miało bardzo podobną strukturę – jedyną różnicą będzie ich zawartość. Zasadniczo, gdy nauczysz się tworzyć jedną stronę, będziesz wiedział, jak wykonać je wszystkie.

Udostępnij ten wpis:

Powiązane wpisy

Udostępnij ten wpis:

Powiązane wpisy

Dołącz do nas

Będziemy Cię informować o naszych najnowszych projektach, ciekawych artykułach na blogu oraz wszelkich aktualnościach z naszej agencji. Będziesz miał również dostęp do specjalnych ofert, których nie znajdziesz nigdzie indziej.