Jak skonfigurować witrynę WordPress (za pośrednictwem panelu hostingu internetowego)

Po przygotowaniu nazwy domeny i hostingu internetowego musisz wybrać i zainstalować platformę do tworzenia witryn internetowych (znaną również jako CMS).

Zalecamy wybór WordPressa, ponieważ jest łatwy w użyciu i zawiera tysiące darmowych projektów i dodatków, które sprawiają, że Twoja witryna wygląda profesjonalnie i niepowtarzalnie.

Konfiguracja witryny WordPress jest łatwa, a cuprum.pl oferuje panel który pozwala uruchomić instalację i konfigurację WordPress jednym kliknięciem.

Jeśli nie używasz cuprum.pl jako hostingu internetowego, nie martw się. Wielu dostawców usług hostingowych ma „instalację WordPress” znajdującą się gdzieś w Panelu hostingu. Jeśli masz do czynienia z usługodawcą hostingowym, który nie zapewnia „instalacji jednym kliknięciem”, spróbuj ręcznie skonfigurować WordPress.

Udostępnij ten wpis:

Powiązane wpisy

Udostępnij ten wpis:

Powiązane wpisy

Dołącz do nas

Będziemy Cię informować o naszych najnowszych projektach, ciekawych artykułach na blogu oraz wszelkich aktualnościach z naszej agencji. Będziesz miał również dostęp do specjalnych ofert, których nie znajdziesz nigdzie indziej.