Jakie informacje powinna zawierać profesjonalna strona internetowa hotelu, pensjonatu, agroturystyki?

Wybierasz się na wakacje, ale nie wiesz, gdzie spędzić ten czas wypoczynku? Wpisujesz zapytanie do Google! Jeśli prowadzisz hotel, pensjonat lub agroturystykę, to nie może Cię tam zabraknąć.

Strona dla hotelu, pensjonatu lub agroturystyki powinna zawierać następujące informacje:

  1. Informacje o lokalizacji — dokładny adres i mapa z pinezką Google.
  2. Opis obiektu — informacje o pokojach, restauracji, centrum spa, basenach itp.
  3. Galeria zdjęć — zadbaj o bardzo dobrą jakość zdjęć przedstawiających pokoi, łazienek, lobby, basenów, restauracji, otoczenia itp.
  4. Informacje o oferowanych usługach — np. wypożyczalnia rowerów, siłownia, korty tenisowe, sauny, itp.
  5. Opinie i rekomendacje — wykorzystaj pozytywne opinie klientów, aby zwiększyć zaufanie i przyciągnąć nowych gości.
  6. Cennik — dostępne pokoje, ceny oraz informacje o pakietach turystycznych i rabatach.
  7. Kontakt — informacje o tym, jak skontaktować się z obiektem, w tym numer telefonu, adres e-mail i formularz kontaktowy.

Te informacje powinny pomóc potencjalnym klientom w znalezieniu właściwego obiektu, przekonać ich do wyboru Twojego hotelu, pensjonatu lub agroturystyki, a także zmotywować ich do dokonania rezerwacji.

Dokładny adres pensjonatu oraz pinezka Google pozwolą na łatwe zaplanowanie trasy dojazdu. Dzięki galerii zdjęć klient zobaczy, jak wyglądają pokoje oraz otoczenie pensjonatu, co wpłynie na decyzję o wyborze.

Regulamin pobytu zawierający informacje o godzinach zakwaterowania i wykwaterowania, akceptacji zwierząt oraz dodatkowych opłatach będzie dla klientów ważnym źródłem informacji. A cennik zakwaterowania pozwoli na porównanie oferty z innymi pensjonatami i ułatwi podjęcie decyzji o rezerwacji.

Nie pozwól, aby brak pełnej i klarownej informacji o Twoim pensjonacie przesądził o wyborze innego miejsca przez klienta. Umieść na swojej stronie te informacje i przyciągnij kolejnych zadowolonych gości.

Udostępnij ten wpis:

Powiązane wpisy

Dołącz do nas

Będziemy Cię informować o naszych najnowszych projektach, ciekawych artykułach na blogu oraz wszelkich aktualnościach z naszej agencji. Będziesz miał również dostęp do specjalnych ofert, których nie znajdziesz nigdzie indziej.