Nasza historia

Historia

Początki projektowania stron internetowych były bardzo trudne, gdyż nie mieliśmy dostępu do narzędzi takich jak WordPress, które pozwalają na łatwe tworzenie stron, które klienci mogą samodzielnie obsługiwać. W większości przypadków strony były pisane od podstaw w HTML, a następnie wgrywane na serwer. Klienci, którzy potrzebowali możliwości samodzielnej edycji i dodawania treści na swoje strony, zamawiali autorskie systemy zarządzania treścią.

Jednakże, wraz z nadejściem WordPressa, sytuacja diametralnie się zmieniła. WordPress stał się łatwym w obsłudze, popularnym i przyjaznym użytkownikom systemem CMS, który pozwala klientom na samodzielne zarządzanie ich stronami internetowymi. Dzięki temu klienci mogą samodzielnie dodawać i edytować treści na swoich stronach, bez konieczności angażowania nas w każdej zmianie.

Internet od 2000 roku przeszedł prawdziwą rewolucję, stając się jednym z głównych kanałów komunikacji i reklamy dla ludzi i firm. Wraz z powstaniem Google w 1998 roku, wyszukiwarka ta stała się głównym narzędziem wyszukiwania informacji w sieci dla większości użytkowników. Powstały również nowe usługi, takie jak Facebook (2004) czy YouTube (2005), które stały się miejscami dla firm do prezentowania swoich usług i produktów potencjalnym klientom.

Dzięki nowym platformom i narzędziom projektowanie stron internetowych stało się łatwiejsze i bardziej dostępne dla każdego. Wraz z WordPressem i innymi narzędziami CMS, klienci mogą teraz łatwo zarządzać swoimi stronami internetowymi, a Internet stał się głównym miejscem dla firm, by pokazywać swoje produkty i usługi klientom na całym świecie.

Aktualnie

WordPress to popularny i darmowy system zarządzania treścią (CMS), napisany w języku PHP, który został zaprojektowany głównie do obsługi blogów. Wykorzystuje bazę danych MySQL i jest rozpowszechniany na licencji GNU General Public License.

Według danych firmy W3Techs, która zajmuje się analizą rynku IT, w maju 2018 aż 30,7% stron na całym świecie działało na podstawie WordPress. Co więcej, wśród systemów zarządzania treścią, WordPress miał udział na poziomie 59,9%, co czyni go najpopularniejszym CMS-em na świecie.

Dzięki swojej popularności i łatwości w obsłudze WordPress stał się pierwszym wyborem dla wielu firm i użytkowników prywatnych, którzy chcą stworzyć swoje strony internetowe. Jego bogate funkcjonalności i mnogość dostępnych wtyczek i szablonów, umożliwiają szybkie i łatwe tworzenie stron internetowych dla różnych branż i celów.

Dlaczego tworzymy strony internetowe w WordPress?

WordPress to nie tylko bardzo popularny, ale również bardzo przyjazny użytkownikom system CMS. Po krótkim przeszkoleniu klient może samodzielnie zarządzać stroną internetową stworzoną przez nas. Dzięki intuicyjnej i łatwej w obsłudze interfejsowi, edycja treści, dodawanie zdjęć i tworzenie nowych podstron jest łatwe i przyjemne.

W zależności od ustaleń możemy pozostawić nasze konto do administrowania i serwisowania strony klienta, lub przekazać cały dostęp do serwisu klientowi, który będzie samodzielnie zarządzał i aktualizował swoją instalację WordPress i stronę internetową. W ten sposób klienci zyskują pełną kontrolę nad swoją stroną internetową, a jednocześnie mają pewność, że nasz zespół jest zawsze gotowy do pomocy w przypadku jakichkolwiek problemów lub pytań.

Dlatego, jeśli szukasz łatwego i przyjaznego użytkownikom systemu CMS, który pozwoli Ci samodzielnie zarządzać swoją stroną internetową, WordPress jest idealnym wyborem.

 

Udostępnij ten wpis:

Powiązane wpisy

Udostępnij ten wpis:

Powiązane wpisy

Dołącz do nas

Będziemy Cię informować o naszych najnowszych projektach, ciekawych artykułach na blogu oraz wszelkich aktualnościach z naszej agencji. Będziesz miał również dostęp do specjalnych ofert, których nie znajdziesz nigdzie indziej.